PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

Naše milované Rozmarýnové Hody se už blíží a my bychom vás rádi informovali o tom, že můžete darovat do TOMBOLY poukázky. Pokud nabízíte služby nebo produkty a rádi byste udělali návštěvníkům hodů radost, můžete tak učinit právě v těchto dnech. Stačí kontaktovat naši paní starostku Annu Peterkovou.

Děkujeme za Vaši podporu.

Previous Next

Přesně za měsíc pořádá Padochovská chasa tradiční
ROZMARÝNOVÉ HODY
Je to příležitost k upevnění příbuzenských, sousedských a rodáckých vztahů k naší obci. Chasa svědomitě trénuje tanec i zpěv, malé děti připravují taneček, a to jak ti nejmenší tříletí, tak i ti větší, kteří jednou převezmou štafetu a budou to právě oni, kdo udrží naši tradici.
Přijďte se na tu krásu a sounáležitost podívat. Je to neskutečně důležité - váš obdiv, váš potlesk, vaše rozzářené oči štěstím, že můžeme se takto radovat a oslavovat naše milované tradice.
TĚŠÍME SE NA VÁS, jste zváni celým našim srdcem
❤️❤️❤️
 

 
 

Jako každý rok, i ten letošní začínají prázdniny letní nocí pod kaštany s naším oblíbeným DANTESEM. Přijďte si zatancovat a pobavit se s přáteli a kamarády.

Přijďte nám pomoci v neděli od 10h uklidit jeviště a šatnu v naší krásné sokolovně. S sebou úklidové prostředky, sílu a dobrou náladu :). S úsměvem jde přeci všechno líp.Děkujeme za vaši pomoc.

I leto jsme přijali výzvu a přihlásili jsme se do soutěže s Penny - HÝBEME SE HEZKY ČESKY.
Letos můžete pro nás hlasovat v online prostředí do 29.6., stačí kliknout na tento odkaz - TJ Sokol Padochov a dát HLASOVAT. Každý den můžete dát jeden hlas.

A co bycho rádi pořídili? Chceme na našem hřišti vybudovat místo, kde budeme moci hrát PETANG (petanque). Tak nezapomeňte, hlasovat můžete každý den. DĚKUJEME.

Previous Next

Plánujete si už prázdniny nebo podzimní či zimní víkendy? Mrkněte do našeho kalendáře a zaznamenejte si akce, které se budou konat napříč oddíly naší jednoty. Nejdůležitější akcí roku jsou Rozmarýnové Hody, které se konají 13.8. a další akcí je oslava 160 let založení Sokola, která je naplánována na září. V rámci oslav 160 let založení Sokola budete mít jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku oddílů. Budete se moci přijít zdarma podívat na jednotlivé hodiny, na konci týdne je pro vás připravena sportvní akce ve stylu akademie, kde se vám jednotlivé oddíly představí. Děti si budou moci zasoutěžit s zkusit si některé činnosti, které pro děti v oddílech pořádáme.

Previous Next

Zveme všechny děti a rodiče na Sportovní sokolská sobota, které se uskuteční v sobotu 11.6. již od 10h u nás na hřišti u sokolovny.
Původně se v tento termín měl konat Běh Nadějě, ale organizace, která tuto humanitární akci zaštiťovala, se věnuje jiným aktivitám spojeným se situací na Ukrajině. A my jsme si řekli, že i přesto uděláme dětem pěkný den, trochu si zasportujeme, zasoutěžíme, pobavíme. Proto jsou připraveny stanoviště na dopolední program, odpoledne pak kouzelník, cukrová vata, skákací hrad a mnoho dalšího. Program je bohatý, stejně jako občerstvení, kterí zajišťuje hospůdka Pub Cafe Bar Padochov. 

Přijďte si užít prima sobotu. Těšíme se na vás.

V sobotu 30.4. 2022 se na hřišti na naší sokolovně sešlo odhadem 200 lidí, aby se pobavili, dali si něco dobrého, děti si zatančily a opekly si buřtík na tradiční akci PÁLENÍ ČARODĚJNIC.

Děkujeme, že jste přišli v tak hojném počtu. letošní rok byl výjimečný hlavně v tom, že muži postavili hranici z kulánků a uprostřed hřiště se tak vztyčila nádherná hranice i s čarodějnicí babou.

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME