PADOCHOV

aneb "Padochov na drátě" jak říká Pavel Horynek

Nejčtěnější

O nás

Naší prioritou je vzbudit radost z pohybu v dětech i dospělých. Každý člen má možnost vybrat si z bohaté nabídky kroužků: badminton, fotbal, florbal, cyklistika, turistika, národopisný kroužek, cvičení pro ženy, sportovní hry, divadelní kroužek, cvičení pro děti a dorost.

Areál sokolovny využívají rodiny s dětmi, místní mateřská škola a děti i dospělí každého věku na volnočasové aktivity a setkávání s přáteli.
Akce pořádané Tělocvičnou jednotou Sokol Padochov jsou natolik oblíbené, že se jich v hojném počtu účastní i lidé z širokého okolí. K tradičním akcím patří zejména Běh naděje, Pohádkový les, Rozmarýnové hody, Vánoční trhy a plesy. Pravidelné akce, které pořádáme, najdete na stránce - pravidelné akce. V kalendáři na hlavní straně najdete přesné termíny jednotlivých akcí.

Jako nezisková organizace je TJ Sokol Padochov odkázána především na sponzorské dary svých příznivců a mecenášů a dobrovolnickou pomoc všech místních nadšenců. Jejím velkým podporovatelem je město Oslavany. Díky štědrosti všech, kteří větší či menší měrou přispívají, se daří pokrýt náklady na pořádání akcí, pozvednout úroveň provozu sokolovny a v neposlední řadě stále vylepšovat vybavení pro činnost kroužků.

Lidé v naší TJ
Ing. Anna Peterková - starostka
"Mám ráda, když se lidi rádi potkávají, věřím na spolupráci a dobrou vůli. Rozhodla jsem se přispět činorodým padochovským sokolům a pomoci udržet úžasné padochovské akce."

Marie Chaloupková - místostarostka
Hana Janderková - jednatelka

Členové výboru
Miloš Růža
Ivan Průša
Oldřich Tlustý
Veronika Černá
Dana Bulová
Zuzana Fiedlerová
Bc. Lukáš Adam
Marek Adam
Stanislav Kaláb
Miroslav Bartolčic
Dis. Helena Horáková
Eliška Horáková
Ing. Miloš Černý
Mgr. Tomáš Černý
Hana Schwarzová
Radim Cunder
MUDr. Milan Korsa
Pavel Ševčík
Marie Chaloupková
Libor Straka
Ing. Miroslav Šalplachta

 

 

Hledat

Free Joomla templates by L.THEME